Qianli (MEGA-IDEA) Clone-Boy 2.0

Kód: 3632
Neohodnoceno
Značka: Qianli
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Momentálně vyprodané
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Programovací jednotka ke kopírování unikátních dat displejů u Apple iPhone 8 a novější. Díky přenesení unikátních dat neztratíte po vyměně displeje funkci TrueTone. Podpora displejů od iPhone 8 až po iPhone 11 Pro Max.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEGA-IDEA Clone-Boy je nezbytným nástrojem pro Apple opravy na profesionální úrovni a nesmí chybět v žádném servisu mobilních zařízení. Tato programovací jednotka Vám zajistí zachování funkce TrueTone po výměně displeje u Apple iPhone 8 a novější. Jednotka má výměné moduly s konektory - možnost v budoucnu upgradovat na novější verzi s konektory pro nové modely Apple iPhone. Napájení pomoci lightning kabelu z nabíjecího adaptéru, či PC (není součástí balení).

Přenášení unikátních dat displejů

U Apple iPhone 8 a novějších modelů obsahují displeje instalované v telefonech z prvovýroby uložená unikátní data. Pokud vyměníte displej za jiný bez kopírování těchto dat do nového displeje, vystavujete se riziku nefunkčnosti některých funkcí citlivých na světlo. U všech modelů (iPhone 8 a novější) přestane fungovat funkce TrueTone (změna teploty barev displeje v závislosti na okolním světle). U některých verzí iOS a některých modelů telefonu nemusí korektně fungovat automatický jas a proximity senzor (senzor, který zhasne displej při přiblížení k hlavně).

MEGA-IDEA Clone-Boy 2.0 umožňuje zkopírovat tyto unikátní data ze starého displeje do nového. Pro zkopírování dat je nutné nejprve fyzicky připojit starý displej a načíst data do programovací jednotky. Následně zapojit nový displej a zapsat do jeho EEPROM paměti načtená unikátní data. Pozor! Některé druhovýrobové displeje nemusí mít EEPROM pamět a nemusí být možné do nich data zapsat. Z naší nabídky je možné unikátní data zapsat do displejů označených PREMIUM a Originální/refurbished.

Verze 2.0 obsahuje modul s konektory displejů pro následující modely:

  • iPhone 8 / SE 2020
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone X / Xs
  • iPhone Xr
  • iPhone Xs Max
  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro / 11 Pro Max

  

Obsah balení

  • MEGA-IDEA Clone-Boy 2.0
  • EN/CZ Návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické nástroje
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.