Dovolená

22.8 - 23.8.2019

V tomto termínu nebude možné vytvářet nové objednávky. Ostatní požadavky (reklamace, výkup a poradenství) budou vyřešeny po tomto termínu. V případě akutního problému nás můžete kontaktovat na emailu: info@iswap.cz

Děkujeme za pochopení,

iSwap.cz

 

Novinky
Dovolená 22.8-23.8

V tomto termínu nebude možné vytvářet, vyzvedávat a expedovat Vaše zásilky. Telefonicky budeme stále k dipozici. Děkujeme za pochopení, iSwap.cz

více
5.7. 2019 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

5.7.2019 nebudeme schopni z důvodu státního svátku expedovat nové objednávky. Osobní převzetí bude možné v zaslaných termínech.   Děkujeme za pochopení, iSwap.cz

více
Úvod Info Opravy základních desek

Opravy základních desek

Nepovedla se Vám oprava Vašeho iPhone? Nevadí!

Nabízíme opravy základních desek u Apple iPhone. Ve spolupráci s drunkendisplay.com dokážeme odstranit zkrat na základní desce, či zachránit vytopený telefon. 

 

Portfolio závad, které dokážeme odstranit na úrovni základní desky je opravdu široké, avšak nejčastěji odstraňujeme následující problémy:

  • Záchrana dat z vytopeného iPhone
  • Výměna Audio IC na iPhone 7
  • Výměna U2/Tristar čipu 
  • Nefunkční podsvícení displaye

Pokud nevíte, co přesně trápí Váš iPhone a prostě je jen "mrtvý", či zaseknutý v procesu zapínání, rádi Vám diagnostikujeme závadu ZDARMA!


Diagnostiku provádíme zdarma.

 


Jaká je cena opravy?


Ceny oprav základních desek začínají již na 1.500,- Kč, diagnostika je vždy ZDARMA. Opravu provádíme až po odsouhlasení zákazníkem po sdělění ceny opravy.

 

Jak rychle bude můj telefon opraven?


Opravy základních desek jsou velmi časově náročné, proto jej nedokážeme provést na počkání. Standartní doba opravy je do 7mi pracovních dní.

 

Jak Vám mohu předat telefon do opravy? 

 

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, budeme Vás kontaktovat. Telefon můžeme převzít na našem kontaktním místě, případně lze telefon zaslat pomocí České pošty, či Zásilkovny.