Nabízené kvality náhradních dílů

Ve světě oprav mobilních zařízení je možné se setkat s různými označeními pro různé druhy kvalit náhradních dílů. Jelikož chceme vyjít vstříc různorodým požadavkům zákazníků, rozhodli jsme se nabízet různé druhy kvalit. Tím jsme schopni vyhovět zákazníkům, kteří preferují nízkou cenu, ale i zákazníkům kteří preferují originální, či vysoce kvalitní náhradní díly.


Upozornění: Společnost Apple nenabízí originální náhradní díly k přeprodeji. Obchody nabízející "originální" náhradní díly často klamou své zákazníky. Berte prosím tento fakt na vědomí při výběru svého dodavatele náhradních dílů a vždy si ověřte originalitu obdrženého náhradního dílu.


 

Značení

Popis

Originální Originální díl pocházející od společnosti, která dané zařízení vyrobila. Většina těchto dílů je označena logem společnosti. Nejvyšší možná kvalita, která se velmi špatně shání za velmi vysokou cenu.
OEM Náhradní díl od společnosti, která je subdodavatelem dílů pro kompletační společnost. Například Apple využívá jako svůj zdroj součástek společnosti Samsung, Foxcon atd.. Tyto díly nemusí být označeny logem společnosti, avšak kvalita je stejná jako u originálního náhradního dílu. Pozor, některé kompletační společnosti využívají jako své subdodavatele náhradních dílů více společností. Proto mohou mít některé díly mezi sebou drobné odlišnosti ve vzhledu.
iFixit Výborná kvalita od celosvětově známe společnosti iFixit. Zboží této společnosti patří mezi špičku v oboru! Více informací naleznete zde: www.ifixit.com. Na tyto displeje se vztahuje doživotní záruka.*

AAA

Nejvyšší možná kvalita druhovýroby. Výsledný výrobek prochází několikanásobnou kontrolou funkčnosti. K výrobě jsou použity materiály shodné s originálem, či materiály velmi vysoké kvality. Cena je nižší nežli u OEM, či originálu.
STANDART Displeje s označením STANDART vynikají výborným poměrem cena/výkon. Za výbornou cenu získáte display, který je ve většině případů lepší, než drtivá většina nabízených displejů od naší konkurence v České republice. Jedná se o displeje vyrobené v Číně, avšak prodávané naším dodavatelem v USA, který pravidelně kontroluje kvalitu přímo v továrně u výrobce a používá u LCD panelů své technologie.
PREMIUM Kvalita bez kompromisů, dle našeho názoru nejlepší druhovýroba, kterou je možno na trhu sehnat. U displejů vysoký jas, živé barvy a velmi nízká poruchovost, to jsou klíčové vlastnosti těchto displejů. Kvalita je podložena doživotní zárukou*.  Jedná se o zboží vyrobené v Číně, avšak prodávané naším dodavatelem v USA, který pravidelně kontroluje kvalitu přímo v továrně u výrobce a používá u LCD panelů své technologie.
Refurbished Originální díly z použitých zařízení, uvedené do stavu vhodného k prodeji. U refurbished displejů jsou většinou vyměněny prasklá krycí skla za nová.


* Doživotní záruka se nevztahuje na viditelně poškozené zboží, či zboží poškozené neodbornou instalací 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.