Dovolená

22.8 - 23.8.2019

V tomto termínu nebude možné vytvářet nové objednávky. Ostatní požadavky (reklamace, výkup a poradenství) budou vyřešeny po tomto termínu. V případě akutního problému nás můžete kontaktovat na emailu: info@iswap.cz

Děkujeme za pochopení,

iSwap.cz

 

Novinky
Dovolená 22.8-23.8

V tomto termínu nebude možné vytvářet, vyzvedávat a expedovat Vaše zásilky. Telefonicky budeme stále k dipozici. Děkujeme za pochopení, iSwap.cz

více
5.7. 2019 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

5.7.2019 nebudeme schopni z důvodu státního svátku expedovat nové objednávky. Osobní převzetí bude možné v zaslaných termínech.   Děkujeme za pochopení, iSwap.cz

více
Úvod Info Druhy kvalit

Podrobný popis nabízených druhů kvalit

Ve světě oprav mobilních zařízení je možné se setkat s různými označeními pro různé druhy kvalit náhradních dílů.

Jelikož chceme vyjít vstříc různorodým požadavkům zákazníků, rozhodli jsme se nabízet různé druhy kvalit.

Tím jsme schopni vyhovět zákazníkům, kteří preferují nízkou cenu, ale i zákazníkům kteří preferují originální, či vysoce kvalitní náhradní díly.

 


 

Upozornění: Společnost Apple oficiálně nenabízí originální náhradní díly k prodeji.

Obchody nabízející "originální" náhradní díly často klamou své zákazníky.

Berte prosím tento fakt na vědomí při výběru svého dodavatele náhradních dílů a vždy si ověřte originalitu obdrženého náhradního dílu.


 

 Druhy kvalit v našem eshopu

 

Značení Popis
Originál  Originální díl pocházející od společnosti, která dané zařízení vyrobila. Většina těchto dílů je označena logem společnosti. Nejvyšší možná kvalita za velmi vysokou cenu.
OEM  Náhradní díl od společnosti, která je subdodavatelem dílů pro kompletační společnost. Například Apple využívá jako svůj zdroj součástek společnosti Samsung, Foxcon atd.. Tyto díly nemusí být označeny logem společnosti, avšak kvalita je stejná jako u originálního náhradního dílu. Pozor, některé kompletační společnosti využívají jako své subdodavatele náhradních dílů více společností. Proto mohou mít některé díly mezi sebou drobné odlišnosti ve vzhledu.
iFixit Výborná kvalita od celosvětově známe společnosti iFixit. Zboží této společnosti patří mezi špičku v oboru! Více informací naleznete zde: www.ifixit.com. Na tyto displeje se vztahuje doživotní záruka.*
AAA  Nejvyšší možná kvalita druhovýroby. Výsledný výrobek prochází několikanásobnou kontrolou funkčnosti. K výrobě jsou použity materiály shodné s originálem, či materiály velmi vysoké kvality. Cena je nižší nežli u OEM, či originálu.
STANDART  Displeje s označením STANDART vynikají výborným poměrem cena/výkon. Za výbornou cenu získáte display, který je ve většině případů lepší, než drtivá většina nabízených displejů od naší konkurence v České republice. Jedná se o displeje vyrobené v Číně, avšak prodávané naším dodavatelem v USA, který pravidelně kontroluje kvalitu přímo v továrně u výrobce a používá u LCD panelů své technologie.
PREMIUM  Kvalita bez kompromisů, dle našeho názoru nejlepší druhovýroba, kterou je možno na trhu sehnat. U displejů vysoký jas, živé barvy a velmi nízká poruchovost, to jsou klíčové vlastnosti těchto displejů. Kvalita je podložena doživotní zárukou*.  Jedná se o zboží vyrobené v Číně, avšak prodávané naším dodavatelem v USA, který pravidelně kontroluje kvalitu přímo v továrně u výrobce a používá u LCD panelů své technologie.
Refurbished Originální díly z použitých zařízení, uvedené do stavu vhodného k prodeji. U refurbished displejů jsou většinou vyměněny prasklá krycí skla za nová.

 

* Doživotní záruka se nevztahuje na viditelně poškozené zboží, či zboží poškozené neodbornou instalací