Novinky

Dovolená 2.7 - 9.7

2.7.2020 - 9.7.2020 jsme na dovolené. Poslední odeslání objednávek proběhne 2.7 v raních hodinách. Následně přijaté objednávky budou expedovány 10.7. Ohledně dotazů a reklamací nás prosím kontaktujte pomocí emailu na info@iswap.cz. Na telefoním čísle nemusíme být k zastižení.

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné prázdniny

iSwap.cz

Obnovení možnosti dobírky

Ukončením nouzového stavu obnovujmeme možnost platit Vaše objednávky na dobírku. Někteří přepravci však stále nemusí přijímat hotovost a budou vyžadovat jen platbu kartou. 

Děkujeme za pochopení

tým iSwap.cz

Státní svátky 1.5 a 8.5

Ve dnech státních svátků 1.5 (Svátek práce) a 8.5 (Den vítězství) nebudeme schopni expedovat Vaše objednávky. Objednávky přijaté v těchto dnech budou expedovány následující pracovní den.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Snižujeme ceny dopravy!

Od dnešního dne jsme schopni doručit Vaše objednávky za ještě nižší ceny! 

  • Cena DPD Private se snižuje z 99,- Kč na 89,- Kč s DPH
  • Cena ČP Balík do ruky se snižuje z 129,- Kč na 109,- Kč s DPH

Zárověň rušíme možnost přepravy ČP Doporučené psaní. Důvodem jsou vysoké ceny této služby a relativně dlouhá doba doručení.

Děkujeme za pochopení

Váš iSwap.cz

 

Otevírací doba Velikonoce 2020

V období státních svátků 10.4 (Velký pátek) a 13.4 (Velikonoční pondělí) nebudeme schopni expedovat Vaše objednávky. Všechny přijaté objednávky v období od 10.4 do 13.4 budou expedovány v úterý 14.4.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Drive-thru osobní převzetí objednávek

Jelikož víme, že občas je nutné sehnat náhradní díl pro Vaše Apple zařízení co nejrychleji, rozhodli jsme se zavést osobní převzetí drive-thru.

Osobní převzetí drive-thru bude možné po platbě předem a telefonické domluvě. Jakmile dorazíte na naše výdejní místo U Vokovické školy 299/4, 16000, Praha, zavoláte nám na telefoní číslo 773 118 472 a my Vám objednávku přineseme do Vašeho automobilu. Minimalizujeme tak osobní kontakt a předávání hotovosti.

Pevné zdraví přeje

iSwap.cz

Obnovení doručení na pobočky Zásilkovna.cz

Od dnešního dne je znovu možné doručit Vaše objednávky na pobočky společnosti Zásilkovna.cz. Ne všechny pobočky jsou nyní dostupné, avšak seznam dostupných poboček je neustále aktualizován, aby se předešlo doručení na zavřené pobočky.

iSwap.cz

Zrušení platby na dobírku

Vzhledem k momentální situaci ohledně koronaviru jsme nuceni dočasně zrušit možnost platby na dobírku. Platba převodem na účet a kartou zůstává stále k dispozici.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Zrušení možnosti doručení na pobočky

Z důvodu nařízení vlády - uzavření všech obchodů od 14.3 do 24.3 jsme nuceni dočasně vypnout možnost doručení Vašich objednávek na pobočky společnosti Zásilkovna.cz. Doručení pomocí ČP a DPD zůstává prozatím v normálním režimu.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Opatření koronavirus

S účiností od 12.3.2020 dočasně rušíme možnost osobního převzetí Vašich objednávek. U objednávek vytvořených po tomto datu, nebude možné osobní převzetí. Ostatní provoz zůstane prozatím nedotčen - objednávky budou expedovány každý den pomocí přepravních společností.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.