Novinky

Drive-thru osobní převzetí objednávek

Jelikož víme, že občas je nutné sehnat náhradní díl pro Vaše Apple zařízení co nejrychleji, rozhodli jsme se zavést osobní převzetí drive-thru.

Osobní převzetí drive-thru bude možné po platbě předem a telefonické domluvě. Jakmile dorazíte na naše výdejní místo U Vokovické školy 299/4, 16000, Praha, zavoláte nám na telefoní číslo 773 118 472 a my Vám objednávku přineseme do Vašeho automobilu. Minimalizujeme tak osobní kontakt a předávání hotovosti.

Pevné zdraví přeje

iSwap.cz

Obnovení doručení na pobočky Zásilkovna.cz

Od dnešního dne je znovu možné doručit Vaše objednávky na pobočky společnosti Zásilkovna.cz. Ne všechny pobočky jsou nyní dostupné, avšak seznam dostupných poboček je neustále aktualizován, aby se předešlo doručení na zavřené pobočky.

iSwap.cz

Zrušení platby na dobírku

Vzhledem k momentální situaci ohledně koronaviru jsme nuceni dočasně zrušit možnost platby na dobírku. Platba převodem na účet a kartou zůstává stále k dispozici.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Zrušení možnosti doručení na pobočky

Z důvodu nařízení vlády - uzavření všech obchodů od 14.3 do 24.3 jsme nuceni dočasně vypnout možnost doručení Vašich objednávek na pobočky společnosti Zásilkovna.cz. Doručení pomocí ČP a DPD zůstává prozatím v normálním režimu.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Opatření koronavirus

S účiností od 12.3.2020 dočasně rušíme možnost osobního převzetí Vašich objednávek. U objednávek vytvořených po tomto datu, nebude možné osobní převzetí. Ostatní provoz zůstane prozatím nedotčen - objednávky budou expedovány každý den pomocí přepravních společností.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Zpoždění naskladnění zboží

Bohužel v následujících týdnech budeme mít problém naskladnit některé zboží. Situace v Číně se prozatím nezlepšuje a celý trh je ochromen nedostatkem zboží. Situace zasáhla jak naše Evropské, tak Asijské a Americké dodavatele. Dle posledních informací by se první pracující mohli vrátit zpět do práce během prvního týdne v březnu. Avšak k posunutí tohoto termínu již jednou došlo a proto nedokážeme přesně určit termín obnovení dodávek zboží. Prozatím máme naskladněno větší množství displejů a baterií, které by mělo pokrýt objednávky minimálně do konce března. Na doskladnění ostatních chybějících dílů budeme usilovně pracovat a pokusíme se jejich opětovné naskladnění zajistit co nejdříve.

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Zdražení služby ČP - Doporučené psaní

Od 1.2.2020 ČP zavádí dvourychlostní systém pro obyčejné psaní a doporučené zásilky. STANDARTNÍ doručení (D+2), doručení za dva dny od podání u kterého zůstává cena stejná jako doposud a PRIORITNÍ doručení (D+1), doručení následující pracovní den od podání u kterého se zvyšuje cena o 7 Kč,-. Jelikož víme, že rychlé doručení patří mezi prioritu většiny zákazníků, tak budeme využívat PRIORITNÍ zaslání. U doručení typu Doporučené psaní jsme tak nucení zvýšit cenu o 11,- Kč. Cena ostatních způsobů doručení zůstává stejná. 

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

27.1.2020 Inventura

V pondělí 27.1.2020 proběhne inventura. Objednávky vytvořené 26.1 - 27.1 budou expedovány v úterý 28.1.

Děkujeme za pochopení,

iSwap.cz.

Vánoční otevírací doba

24.12 - zavřeno

25.12 - zavřeno

26.12 - zavřeno

31.12 - zavřeno

1.1.2020 - zavřeno

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

28.10.2019 Státní svátek

Dne 28.10.2019 oslavíme vznik Československa. V tento den je státní svátek a většina přepravních společností nepřijímá zásilky do přepravy. Všechny objednávky vytvořené v tento den budou expedovány v úterý 29.10.

 

Děkujeme za pochopení

iSwap.cz

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.