2v1 Fixační svěrák pro výměnu zadních skel a otevírací nástroj na displeje

Kód: 8293
1 hodnocení
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

2v1 Speciální fixační nástroj k opravě zadních skel u Apple iPhone a separátor displejů pro novější řady Apple iPhone (iPhone 12 a 13). Sada obsahuje fixační nástroj a otevírací nástavec s přísavkou. Fixační nástroj slouží k upevnění telefonu při opravě zadního skla, či pri otevírání displeje u novějších Apple iPhone. Svěrák je možné přišroubovat ke stolu. Je tak zajištěno dokonalé zafixování opravovaného zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2v1 Speciální fixační nástroj k opravě zadních skel u Apple iPhone a separátor displejů pro novější řady Apple iPhone. S touto sadou je výměna zadního skla u Apple iPhone výrazně jednodušší a méně časově náročná. Tento svěrák lze využít i pro otevření novějších telefonů,  kde při otevírání telefonu klasickým způsobem hrozí poškození displeje.

Fixační nástroj na opravy zadních skel

Základem každé výměny zadního skla je dokonalá fixace opravovaného zařízení. Zmenšuje se tak riziko poranění servisního technika a je možné použít větší sílu, při odstraňování poškozeného zadního skla. K výměně zadních skel doporučujeme použít skalpel s výměnými břity.

  • Masivní svěrák vyrobený z kovu.
  • Možnost přišroubování k pracovní ploše.
  • Otočný o 360°.
  • Silikonové kontaktní plochy, nehrozí poškrábání opravovaného zařízení.
  • Uchycení zařízení o šířce 65 - 90mm, po vyndání vracecí pružinky pro šířku 55mm - 90mm. (Lze uchytit všechny modely Apple iPhone).

Otevírací nástroj na telefony

K svěráku lze přidělat silnou přísavku, pomocí které je možné jednoduše otevřít novější typy telefonů.. Přísavka má regulovatelný tah na displej telefonu, lze tak šetrně a pozvolna odesparovat displej z těla telefonu, bez jeho poškození. Tento nástroj je vhodné používat u novějších telefonu, kde klasickým páčením displeje je možné ho snadno poškodit.

Upozornění

Při odstraňování poškozeného skla vždy používejte ochranné brýle a rukavice. Hrozí odštěpení kousků skla a poranění servisního technika!

Doplňkové parametry

Kategorie: Otevírací nástroje
Záruka: 2 roky

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.