Bypass flex kabel home buttonu | iPhone 8, SE2

Kód: 8000
1 hodnocení
Značka: JC
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vraťte funkčnost svému domácímu tlačítku! Tento flex kabel obchází originální propojovací flex kabel, který propojuje domácí tlačítko s základní deskou telefonu a je integrován v displeji. Po instalaci bypass flex kabelu je možno použít jakékoli domácí tlačítko i z jiného telefonu. Funkce TouchID již nebude funčkní, avšak funkce návratu zpět, vyvolání Siri apod, budou funkční. Kompatibilní s iPhone 8 a iPhone SE 2020.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento flex kabel obchází originální propojovací flex kabel, který propojuje domácí tlačítko s základní deskou telefonu a je integrován v displeji. Při neodborných opravách je často poškozen propojující flex kabel, který je integrovaný v displeji a následně pak není funkční home button a je nutno instalovat nový displej. Více informací v našem článku.

Po instalaci bypass flex kabelu je možno použít původní home button, či jakékoli jiné domácí tlačítko i z jiného telefonu (standartně jsou home buttony párovány s základní deskou a není možné použít díl z jiného telefonu)! Bypass flex kabel funguje i s námi nabízenimi opravnými home buttony. Po instalaci nebude funkce Touch ID již funčkní, avšak funkce návratu zpět, vyvolání Siri apod. bude stále funkční.

Instalace Bypass flex kabelu je jednoduchá, stačí jej vlepit na podsvícení na zadní stranu displeje. Ideální řešení pro následující situace:

  • Je poškozený flex kabel displeje od home buttonu.
  • Je poškozené původní originální tlačítko a je nutno instalovat jiné.

Před a Po instalaci Bypass flex kabelu

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly pro Apple iPhone 8
Záruka: doživotní
Typ: Flex kabely, Ostatní
Kompatibilita: A1863, A1905, A1906

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.