Digitizer - dotyková plocha černá PREMIUM | iPad Air / iPad 5

Kód: 15728837
Neohodnoceno
Značka: PREMIUM
990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Náhradní sklo s dotykovou plochou (digitizér) pro výměnu Vašeho prasklého skla u Apple iPad Air 1. generace (A1474, A1475), či Apple iPadu 5. generace (2017), (A1822, A1823). PREMIUM kvalita - doživotní záruka na výrobní vady. Pokud máte prasklé sklo a LCD displej zobrazuje korektně, nemusíte měnit celý LCD displej, stačí vyměnit tento díl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní dotyková plocha, netrpí problémy s náhodnými doteky ("ghost touch"). Perfektní směs mědi, niklu a titania zaručuje minimálně viditelnou dotykovou mřížku (gridlines) a má perfektní vodivost pro bezchybnou funkci dotyku.

Díky nové technologii a materiálům použitých při výrobě, jsou naše dotykové plochy extrémně odolné a ohebné. Netrpí tak předčasným praskáním. Tloušťka našich dotykových skel je stejná jako u originálního dílu. Domácí tlačítko (home button) tak není zapuštěný, ani nevyčnívá.

Všechny naše dotykové plochy mají předinstalované kvalitní adhesivum od společnosti TESA, případně 3M. Při správné aplikaci tak nehrozí odlepení a to ani v horkých letních dnech.

Domácí tlačítko je nutné přendat z původního dílu.

 

 Doživotní záruka

Na tento náhradní díl se vztahuje naše doživotní záruka. Více informací.

 iSwap_piktogramy_v1-3_withoutedges

 

Návod na výměnu dotykové plochy

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly pro iPad Air
Záruka: doživotní
Typ: Dotykové plochy
Kompatibilita: A1474, A1475, A1476, A1822, A1823

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.