Bypass flex kabel home buttonu | iPhone 7

Kód: 7000
1 hodnocení
Značka: JC
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vraťte funkčnost svému domácímu tlačítku! Tento flex kabel obchází originální propojovací flex kabel, který propojuje domácí tlačítko s základní deskou telefonu a je integrován v displeji. Po instalaci bypass flex kabelu je možno použít jakékoli domácí tlačítko i z jiného telefonu. Funkce TouchID již nebude funčkní, avšak funkce návratu zpět, vyvolání Siri apod, budou funkční.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento flex kabel obchází originální propojovací flex kabel, který propojuje domácí tlačítko s základní deskou telefonu a je integrován v displeji. Při neodborných opravách je často poškozen propojující flex kabel, který je integrovaný v displeji a následně pak není funkční home button a je nutno instalovat nový displej. Více informací v našem článku.

Po instalaci bypass flex kabelu je možno použít původní home button, či jakékoli jiné domácí tlačítko i z jiného telefonu (standartně jsou home buttony párovány s základní deskou a není možné použít díl z jiného telefonu)! Bypass flex kabel funguje i s námi nabízenimi opravnými home buttony. Po instalaci nebude funkce Touch ID již funčkní (ani s původním domácím tlačítkem), avšak funkce návratu zpět, vyvolání Siri apod. bude stále funkční.

Instalace Bypass flex kabelu je jednoduchá, stačí jej vlepit na podsvícení na zadní stranu displeje. Ideální řešení pro následující situace:

  • Je poškozený flex kabel displeje od home buttonu.
  • Je poškozené původní originální tlačítko a je nutno instalovat jiné.

Před a Po instalaci Bypass flex kabelu

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhradní díly pro Apple iPhone 7
Záruka: doživotní
Typ: Flex kabely, Ostatní
Kompatibilita: A1660, A1778, A1779

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.